facebook

Running – stáhni zdarma

cover-running

Frýdecko-místecká kytarovka Downbelow připravila po loňském debutu Roadside Traveler nový materiál. EP „Other World“ je plné temných zvuků a naléhavých refrénů, ve kterých Downbelow vyprávějí příběhy o lásce, smíření i nenaplněné svobodě. Ponurou atmosféru dotvářejí vokály přizvaných hostů Jaromíra 99 (Priessnitz, Umakart) a kapely Niceland. Nahrávku produkoval Amák Golden (Night, ex-Sunshine).

 Už nám není osmnáct. Koukáme kolem sebe jinýma očima. Máme svou minulost a rýhy na srdci. Úsměvy trochu zhořkly. Jsme víc uzavření a pocity ventilujeme skrz hudbu, texty, grafiku, fotografie a filmové projekce. Vše je spojeno v jeden celek, do jednoho sdělení. Děláme naplno to, čemu věříme.

A ty máš možnost si stáhnout singl Running zdarma. Stačí, když vyplníš svoje jméno a e-mailovou adresu a my ti ihned zašleme odkaz ke stažení.

Můžeš nás podpořit nákupem v našem elektronickém obchodě. Tvé postřehy a připomínky napiš do diskuze a nezapomeň, jsme také na facebooku Děkujeme.

 

Vyplň svoje jméno a příjmení, zadej e-mailovou adresu, kam ti zašleme link a můžeš stahovat. Své postřehy a připomínky a dojmy můžeš sdílet prostřednictvím našeho facebooku.. Tešíme se. Budeme v kontaktu.

Jméno:
Přijmení:
E-mail:
Země
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

 

© 2000—2014 www.downbelow.cz. Art direction by Lukáš Horký